Планування сходів у будинку

    Кожна сім’я стикається з питанням будівництва чи перепланування свого житла. Часто люди добудовують додаткові поверхи в будинку, або облаштовують горищне місце під ще одну житлову кімнату. У такому разі, стають просто необхідні – горищні сходи.

    Якщо ж будинок планує вміщати більше одного поверху, то настав час задуматися про те, які ж у вас будуть сходи на другий поверх. Більшість людей вибираю класику – це дерев’яні сходи. Кожен погодиться, що сходи з натурального дерева дуже покращують будинок, і додають йому нотку елегантності. Сходи споконвіку є невід’ємним атрибутом людського життя. Вже близько 7000 років людство користується дерев’яними сходами.

    Наступне, що ви повинні зробити, це вибрати місце для майбутньої гордості вашого будинку.

    Після того як ви вибрали місце, вам необхідно запросити до себе спеціаліста з виготовлення та встановлення сходів у м. Одеса, який у свою чергу зробить необхідні розрахунки для визначення прорізу для сходів.

    Далі фахівець запропонує вам можливі варіанти видів сходів, що підійдуть для вашого випадку. Це можуть бути поворотні сходи, маршові сходи, гвинтові сходи і т д. Чи це будуть сходи з підсходинками (відкритими або закритими) або без. Так само ви виберете спільно форму щаблів, яка вам більше до душі (сходи з прямими сходами, сходи із забіжними сходами (гвинтовими сходами, кутовими поворотними сходами)).

    Визначте, чи будуть там поручні та поручні. Поруччя забезпечать безпеку пересування дітям та літнім людям сходами.

    Найчастіше дерев’яні сходи мають стандартну огорожу у вигляді поручня та вертикальних опорних балясини. Так само при необхідності ви можете вибрати настінний поручень, в тому випадку, якщо ваші сходи з обох боків обмежені стінами.

    Потім ви вже зможете вибрати матеріал і колір ваших майбутніх сходів. Матеріал для дерев’яних сходів різноманітний, це може бути дуб, бук, сосна чи ясен. Кожен господар вибирає, що йому ближче. Наприклад у міфології дуб є символом довголіття, душевної та фізичної сили людини.

    Що стосується кольору, там також безліч варіантів, від одноколірних (молочний колір, венге, палісандр) до комбінованих.


Спасибі, що відвідали наш сайт. Сподіваємось, наша стаття була корисною.

Бажаємо Вам успіхів у виборі сходів!

З повагою. адміністрація сайту “Інтер’єр із дерева”.